اجرای ۳۵ پروژه در ایران توسط شرکت ایماش

مدیرعامل شرکت ایماش: با نوآوری به رقابت با سایر برندها می پردازیم

شرکت ایماش طی مدت سی سال فعالیت محصولات خود را به بیش از ۸۰ کشور در ۴ قاره آسیا، آفریقا، اروپا، آمریکا صادر کرده است. همچنین در حضور کمتر از ۱۵ ساله خود در بازار ایران موفق به اجرای ۳۵ پروژه در اقصی نقاط کشور شده است که این پروژه ها عمدتا به صورت بازسازی کلی یا کلید تحویل و تعداد کمی از آنها به صورت تامین ماشین آلات بوده است. تخصص و تجربه بالای این شرکت دستاوردهای بی بدلیلی مانند اجرای پروژه های موفق و متوالی در استان هایی که ضعیف ترین گندم ها را دارند مانند استان زنجان و یا اجرای سه پروژه متوالی با یک شرکت و همچنین افتخار همکاری با بزرگترین نام های صنعت آرد را به ارمغان آورده است.

مهندس عشقی، مدیرفروش شرکت ایماش در گفتگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: شرکت ایماش شامل ۳ زیر مجموعه میلرال (ماشین آلات آرد سازی)، ویترال (خوراک دام) و استرال (استراکچر فلزی) است. این شرکت اهداف خود را بر روی پروژه های کلید تحویل و بازسازی بخش آسیاب و بوجاری متمرکز کرده است و با اجرای موفق ۴۳ خط تولید در ۳۵ کارخانه آرد کشور کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته است.
عشقی با اشاره به اینکه کارخانه ایماش در شهر قونیه ترکیه است، گفت: همچنین شرکت ایماش زیر مجموعه هلدینگ اتفاق است که در صنایعی چون تولید آرد و ماکارونی، جوجه یک روزه، صنایع خودرو، ساختمان سازی و فروشگاه های زنجیره ای فعال است.
به گفته وی ارائه خدمات به کارخانه های آرد فردوس ارومیه، آرد وطن تهران، آرد گندم طلایی زنجان، آرد فخر زنجان، آرد سنبل ماهدشت زنجان، آرد دانه زرین زنجان، آرد ویثران اراک، آرد شمس آذر قزوین، آرد نیک زمانی کردکوی، آرد ماکو، گل آرد جیرفت، آرد گل بندرترکمن، آرد آسبان، آرد دره گز و آرد سراوان از جمله پروژه های مهم این شرکت است.
مدیرفروش شرکت ایماش تصریح کرد: استحکام در کنار ظرافت، کیفیتی است که شرکت ایماش با ممارست آن را تصاحب کرده است. طراحی دستگاه های زیبا با بدنه ای مقاوم و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا با محوریت سهولت در بهره برداری و تولید از ویژگی های تکنولوژی این شرکت است که به صورت ماهرانه با حفظ سادگی، پیچیده ترین امور را به راحتی سهل و ممکن می سازند.
وی اصالت تولید شرکت ایماش را وجه تمایز این مجموعه از سایر برندها دانست و گفت: علاوه بر اینکه این شرکت ثبات در کیفیت را ملاک کار قرار داده است، استحکام بالا، سهولت بهره برداری و عمر طولانی دستگاه ها را نیز مد نظر دارد. شرکت ایماش در طی چند دهه فعالیت در بازاری که مملو از شرکت های متعدد سازنده ماشین آلات بود با تکیه بر این باور که باید با درک اصول این صنعت و نوآوری، تابو تقلید از سازنده های غربی را متحول سازد با پیشگام شدن در این عرصه موفق به ثبت نوآوری های خود در صنعت آرد شده است که از نتایج محسوس این مهم می توان به پیروزی های چشمگیر در رقابت با برترین تولید کنندگان اشاره کرد. به عنوان مثال پروژه ۲۴۰۰ تنی شامل دو خط ۱۲۰۰ تنی در روسیه به صورت کلید تحویل یا اجرای پروژه های موفق در آمریکا و کانادا که انحصار سازندگان اروپایی است از دستاوردهای شرکت ایماش است.

واحد R&D و مرکز دانش بنیان شرکت ایماش به نوآوری در این صنعت کمک می کند

وی در پایان در پاسخ به این سوال که شرکت ایماش برای کامل بودن و رفع نواقص در تکنولوژی ها چه اقداماتی انجام می دهد، خاطر نشان کرد: واحد تحقیق و توسعه شرکت به صورت مداوم مشغول تحلیل و نوآوری در محصولات هستند به گونه ای که تمامی ماشین آلات تولیدی تحت نظر مهندسین مجرب در قسمت های طراحی و کنترل کیفی مورد بررسی قرار می گیرند. علاوه بر این، مرکز دانش بنیان ایماش تحلیل های گسترده و دقیقی را در محیط نرم افزاری و آکادمیک بر روی تمامی محصولات انجام می دهند. این موضوع باعث ایجاد تحولات بنیادی شد و شرکت ایماش که کار خود را با کپی برداری از محصولات اروپایی شروع کرده بود به یاری تیم توانمند مهندسی اکنون خود‌ در طراحی دارای سبک و چندین نو آوری و ابداع نیز در طراحی دستگاه ها است.

قبلی علت روی آوردن کارخانجات به ساخت سیلوهای بتنی در سال های اخیر
بعدی شماره 21 نشریه نگاشته

بدون دیدگاه

پاسخ خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.