احداث ۹ واحد تولیدی جدید توسط شرکت فجرسپاهان در آینده ای نزدیک

مدیرعامل شرکت فجر سپاهان

یکی از مهمترین برنامه های توسعه ای شرکت فجرسپاهان که از سال گذشته آغاز کرده است؛ افزودن واحدهای تولیدی این شرکت به صورت ۹ کارگاه جدید است تا بخش های مختلف شرکت همچون ماشین سازی، رنگ و تکمیل، پرس کاری، تراش، فرز، لیزر و CNC و غیره را به صورت تخصصی از هم جدا و ثبت کند.

مهندس عسگری، مدیرعامل شرکت فجر سپاهان ضمن ذکر مقدمه فوق در گفتگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: شرکت فجرسپاهان در زمینه تامین تجهیزات کارخانجات آرد و خوراک دام و طیور، اجرا و ساخت سیلوها فعالیت دارد و علاوه بر این در صنایع چوب، داروسازوی و کاغذ سازی نیز خدمات ارائه می کند.

برندسازی شرکت فجرسپاهان و طراحی کارشناسانه تجهیزات از نقاط قوت آن است

وی با اشاره به اینکه این شرکت تمام تجهیزات صفر تا صد کارخانجات آرد به جز الک و والس را تامین می کند چراکه تولید این دو دستگاه در ایران مقرون به صرفه نیست و مشتریان تمایل به تهیه آنها با برندهای خارجی دارند، گفت: ویژگی منحصر بفرد ماشین آلات فجر سپاهان این است که تمام خدمات این مجموعه با طراحی کارشناسانه و مشابه نمونه های خارجی ساخته می شود به گونه ای که در برخی موارد بهتر از نمونه های خارجی هستند.

عسگری یادآور شد: یکی از نقاط قوت ما این است که اقدام به برندسازی کرده ایم و فجرسپاهان تبدیل به یک برند شده است. علاوه براین گروه صنعتی فجرسپاهان موفق به دریافت انواع گواهی های آموزش، ایزوها و استاندارد شده است.

برنامه گسترش صادرات شرکت فجر سپاهان در سال ۹۸

مدیرعامل شرکت فجر سپاهان در ادامه به مقوله صادرات اشاره کرد و گفت: در بخش تجهیزات کارخانجات آرد تاکنون موفق به صادرات به کشورهای عراق و افغانستان شده ایم که امیدواریم با توجه به اینکه دولت نیز خواهان رشد بازار برای تولیدکنندگان داخلی است؛ بتوانیم در امر صادرات فعالیت بیشتری به صورت مستقیم داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بزرگترین مشکل تولید کنندگان متغیر بودن قیمت ها و نوسان بازار است که منجر به نامشخص بودن قیمت قراردادها می شود، در پایان خاطرنشان کرد: عمده مشکل کارخانجات آرد به دلیل اختلاف کیفیت گندم ها در بخش بوجاری است لذا دیاگرام، بوجاری و ماشین آلات باید به روز رسانی شود تا با انجام بوجاری تمیز در تولید آرد با مشکل مواجه نشوند.

قبلی مدیرعامل شرکت آرد میلاد آذربایجان از افتتاح 6 کندوی مکانیزه آرد به ظرفیت 1000 تن تا اوایل مرداد ماه خبر داد
بعدی لزوم حمایت از نمایشگاه ها

بدون دیدگاه

پاسخ خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.