بازده تولید آرد را با کمک پویان صنعت تا ۵۰ درصد افزایش دهید


شرکت پویان صنعت با تغییر دیاگرام، اصلاح دانه‌بندی و کنترل نشاسته آسیب‌دیده توانسته است بهترین دانه‌بندی برای جذب آب مناسب خمیر و افزایش کیفیت آرد برای مصرف‌کنندگان را ایجاد کند. برای آشنایی بیشتر با فعالیت های این شرکت به گفتگو با رحمتی، مدیر بازرگانی این شرکت پرداخته ایم که در ادامه مصاحبه ایشان را می خوانید؛

رحمتی با بیان اینکه شرکت پویان صنعت دارای رزومه ای پربار در زمینه مشاوره برای کارخانجات آردسازی کشور است، گفت: مشاوره در امور بهینه سازی دیاگرام تولیدی کارخانجات آرد، مشاوره در زمینه بهبود کیفیت بهینه سازی دیاگرام کاهش مقدار تولید سبوس بدون کاهش کیفیت آرد و تولید انواع آرد صنعتی از این جمله اند. همچنین تغییر دیاگرام برای افزایش ٣٠ درصد تناژ با تجهیزات موجود، تامین تمام قطعات مورد نیاز کارخانجات آردسازی و افزایش ظرفیت تولید کارخانجات با دستگاه‌های موجود از جمله فعالیت های این شرکت محسوب می شود.

افزایش کیفیت آرد تنها با چینش صحیح دستگاه های موجود کارخانه

رحمتی تصریح کرد: این شرکت دارای متخصصین دوره‌دیده و مجرب در امور دیاگرام کارخانجات آرد سازی و تحصیل کرده در بالاترین سطح این صنعت در آلمان و سوئیس است. متخصصان خبره شرکت سالانه در بهترین مراکز آرد سازی جهان از جمله سوئیس و بولر آلمان دوره می بینند و با بالاترین استانداردهای جهان و به روزترین متدها و بدون نیاز به هیچ‌گونه تعویض دستگاه و تنها با بهبود تنظیمات دستگاه‌های موجود در کارخانه و چینش بهینه آن‌ها می‌توانند بازده تولید آرد را تا بیش از ۵۰ درصد بالا برده و به طرز محسوسی کیفیت آرد تولیدی را بهبود بخشند.

این شرکت دارای تجهیزات در زمینه بوجاری، آسیاب، بسته بندی آرد، سیستم های ذخیره سازی غلات، حمل و نقل، کنترل سیستم های خودکار و استخراج و قطعات یدکی کارخانجات آرد است.

آردیوار، سیستم خرید و فروش دستگاه های دست دوم صنعت آرد

آردیوار((Ardivar که توسط شرکت پویان صنعت ایجاد شده قصد دارد با استفاده از پتانسیل دستگاه هایی که به دلیل تغییرات دیاگرامی یا نو‌سازی خط تولید از مدار خارج شده اند با کمترین هزینه ممکن به سیستم تولید برگرداند و سایر کارخانجات بتوانند از این پتانسیل ها بهره مند شوند.

رحمتی با بیان اینکه این سیستم در حال حاضر به صورت کانال تلگرامی در حال فعالیت است، گفت: از کارخانجات درخواست داریم اگر دستگاه های دست دوم و قابل استفاده موجود دارند، جهت استفاده بقیه کارخانجات کشور به این سیستم معرفی کنند.

قبلی نقش دولت ‏ها و سازمان ‏ها در کاهش گرسنگی چیست؟
بعدی بررسی استرلایزر و پوستگیرهای بوجاری گندم

بدون دیدگاه

پاسخ خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.