ذخیره‌سازی استاندارد، دغدغه ای مهم


ضمن تبریک حلول سال نو و فصل بیداری طبیعت بر گندمکاران و دست اندرکاران صنعت آرد و نان، امید است سال جدید شاهد بالندگی و رشد روزافزون در صنایع کشور باشیم.

افزایش بارندگی در نیمه دوم سال ۹۷، نوید افزایش محصول در سال ۹۸ را می دهد و افزایش حجم محصولات زراعی، برگ برنده ای در دستان مدیران تصمیم گیرصنایع غذایی و صنایع آردی کشور چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی است. ضرورت ذخیره سازی و  برنامه ریزی لازم برای بهره وری از گندمی که با زحمت فراوان پرورش می یابد، نیازمند امکانات ذخیره سازی با درنظرگیری بهترین شرایط نگهداری است.

به نظر می رسد، کارخانجات صنایع غذایی کشور باید به دنبال راهکارهایی جهت رشد و دوام بیشتر این صنعت باشند تا محصولات با بالاترین کیفیت به جامعه ارائه و از هدررفت سرمایه جلوگیری شود. لذا توجه به بخش ذخیره سازی از ملزومات ادامه فعالیت در سال ۹۸ است.

ایران با در دست گیری یک درصد از اقتصاد جهان از ظرفیت چشمگیری جهت رشد و شکوفایی صنایع در بخش های مختلف از جمله صنایع غذایی برخوردار است، لذا اینکه تحریم های اعمال شده بخواهد عملکرد تمام ظرفیت موجود را مختل کند، معنایی ندارد. امیدواریم در سال ۹۸، مسئولان در تصمیمات بنیادی و سیاست گذاری های ملی در سطح کلان کشور از نظرات اساتید و کارشناسان نهایت بهره را ببرند و با حمایت و اعتماد به بخش خصوصی شاهد توسعه این بخش باشیم.

قبلی کشاورزی بیمار، مشکل این روزهای ژاپن
بعدی درخواست ثبت سفارش در سامانه تا چه اندازه واقعی است؟

بدون دیدگاه

پاسخ خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.