رضایت تمامی مشتریان سیلوسازان تهران، از احداث سیلو با تکنولوژی لیپ آلمان

مدیراجرایی شرکت سیلوسازان تهران

Silo انبار خاص محافظت گندم که آن را به شکل برج یا گودالی سازند و ماشین‌هایی برای پاک کردن غله دارد. این تمام تعریفی است که در فرهنگ معین درباره سیلو آمده، اما این همه داستان نیست. صنعتی است زیبا، مهم، حساس و پراهمیت که در تداوم زندگی بشر نقشی اساسی دارد. ابزار قدرت دولت‌ها است و در دوران جنگ، حرف اول مقاومت را می‌زند.

سیستم سیلوی لیپ به عنوان یکی از منحصربفردترین سیستم های ساخت سیلو بدون پیچ و مهره در کشور در استان های زیادی اجرا شده است. عدم نیاز به جوشکاری، میزان نیاز به قطعات مصرف مواد اولیه به حداقل ممکن رسیده و نیازی به استفاده از داربست و جرثقیل نمی باشد.
مهندس خلیلی؛ مدیر اجرایی شرکت سیلوسازان تهران (لیپ) درباره پروژه های شرکت سیلوسازان با سیستم لیپ عنوان کرد: از سال ۱۳۵۴ که این سیستم وارد ایران شده است تا کنون بالغ بر یکصد پروژه کوچک و بزرگ در دو بخش دولتی و خصوصی در اکثر نقاط میهن ساخته شده است، که شامل کارخانه های آرد وخوراک دام و طیور و آبزیان، پروژه هایی که صرفا جهت انبار و نگهداری مکانیزه غلات است و نیز در بخش صنایع برای انبار مواد گرانولی شیمیایی وسلیس و انواع پودرها می شوند.
وی در ادامه گفت: اکنون در آذربایجان شرقی و نظرآباد کرج و مشهد مشغول به احداث پروژه هستیم. چند پروژه نیمه تمام نیز داریم که به علت عدم تامین اعتبار و عدم پرداخت وام های مصوب رها شده اند.

استان های مرکزی و فارس میزبان بیشترین تعداد سیلوی لیپ

خلیلی در خاتمه با اشاره به اینکه تا کنون بیشترین پروژه ها را در استان های مرکزی و فارس اجرا کرده ایم، خاطر نشان کرد: خوشبختانه همه پروژه های اجراشده در کشور مورد رضایت کارفرمایان محترم هستند و خیلی از آنها باگذشت چهل سال از عمر ساخته شان همچنان مورد استفاده هستند. از آن جمله بهترین پروژه های ساخت سیستم لیپ میتوان به پروژه ۸۰ هزارتنی مجتمع صنعتی گوشت فارس تاریخ ساخت ۱۳۵۵-۱۳۵۶، آرد تابان سال ۱۳۵۶، کارخانه آرد تجارت رودسر ۱۳۸۵، آرد مینایی و خوراک دام دانه چین اراک در سال ۱۳۵۶ و ۱۳۵۸اشاره کرد.
شایان ذکر است سیستم لیپ آلمان در ۹۰ کشور جهان از جمله ایتالیا، فرانسه، آلمان، آمریکا و چین اجرا شده و می شود.

قبلی به فرموده مقام معظم رهبری؛ بستر واگذاری به بخش خصوصی باید فراهم شود.
بعدی گزینه اصلی اتحادیه اروپا در حساس‌ترین برهه تاریخی چیست؟

بدون دیدگاه

پاسخ خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.