ساخت تایفون ویبره ۱۲۵*۶۰ و پوستگیر سایشی توسط شرکت آسیاب ماشین

مدیرعامل شرکت آرد صنعت ماشین مبتکران

برای اولین بار در ایران؛

شرکت آسیاب ماشین با ساخت دو دستگاه جدید تایفون ویبره به ابعاد ۱۲۵*۶۰ و پوستگیر سایشی برای اولین بار در ایران توانسته عملکرد مفیدی داشته باشد که در حال حاضر این دستگاه ها در کارخانجات آرد با بهترین کارکرد خود استفاده می شوند. همچنین این شرکت اخیرا در حال ساخت مدل جدید تایفون ویبره یک متری است که تفاوت آن قطر بیشتر نسبت به مدل قبلی است. همچنین شاسی این مدل مستحکم تر و شکیل تر است.

حامد خاک طبع، رییس هیات مدیره شرکت آسیاب ماشین در گفتگو باخبرنگار نگاشته بیان کرد: شرکت آسیاب ماشین در سال ۱۳۳۲ توسط پدرم مرحوم اسماعیل خاک طبع به نام کارگاه صنعتی آسیاب ماشین تاسیس شد و در حال حاضر نیز توسط بنده و برادرم مدیریت می شود.

 

وی با اشاره به اینکه فعالیت اصلی این شرکت طراحی، مشاوره و ساخت ماشین آلات آردسازی، نشاسته، سیمان و سیلیس است که به صورت تخصصی در صنعت آرد فعالیت دارد، گفت: تمام محصولات این شرکت به جز مواردی مانند بلبرینگ، الکتروموتورها و موارد الکترونیکی ساخت داخل است.

خاک طبع یادآور شد: تمامی تولیدات این شرکت دارای ۲۴ ماه گارانتی بی قید و شرط است که  به محض سفارش قطعه یا خرابی آن طی مدت ۲۴ ساعت خدمت مورد نظر انجام می گیرد.

نبود اتحاد میان همکاران و تولیدکنندگان داخلی بازار فروش را متشنج کرده است

وی با اشاره به اینکه اخیرا پروژه ای هم در خارج از کشور با همکاری یک شرکت دیگر اجرا کرده اند، در خصوص چالش های این حوزه گفت: چالش های زیادی وجود دارد اما اصلی ترین آنها نبود اتحاد و همبستگی میان همکاران است که شامل ایجاد جو نامناسب در بازار و ارائه قیمت های غیر واقعی می شود که متاسفانه در چنین شرایطی برندهای خارجی بهترین سود را می برند در صورتیکه همکاران و تولیدکنندگان داخلی تنها کار یکدیگر را نفی می کنند.

خاک طبع در پایان افزود: به عنوان مثال هنگامی که به دنبال خرید ۱۰ دستگاه از کشور ترکیه باشید در صورتی که شرکت فروشنده کمبود دستگاه داشته باشد، آن را از همکاران خود تهیه می کند و مشتری را دست خالی رها نمی کند. همچنین وزارت صنایع این کشور به شدت از ماشین سازان حمایت می کند تا ارز بیشتری وارد کشور شود اما متاسفانه تمام این موارد در کشور ایران برعکس است.

قبلی تمایز والس مولتی میلای برند ایماش در چیست؟
بعدی میزان تولید گندم سال 97 بیش از سال گذشته شد

بدون دیدگاه

پاسخ خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.