سرمایه گذاران سیلو از سیستم واتر استاپ فونداسیون بهره مند شوند

مدیرعامل پاژپیمان تاکید کرد

گروه ساختمانی پاژپیمان با مدیریت مهندس وحید بهنود در سال ۸۶ تاسیس شد و با اجرای ده ها عملیات عمرانی، در سال ۹۶ بنا به درخواست شرکت فن‌آوران سازه گوهر در راستای ساخت سیلوی ده هزار تنی ذخیره گندم شرکت غله و همچنین سیلوی ذخیره آرد کارخانه آرد گالیش، وارد عرصه سیلوسازی شده است.

بهنود که دانش آموخته مهندسی عمران است، در ابتدای فعالیت کاری خود با همکاری شرکت کولهام در اجرای ابنیه بتنی سد دوستی (بزرگترین سد خاکی بین ایران و ترکمنستان) و شرکت آبادراهان پارس در ساخت پل‌های دهانه بزرگ و کوچک در راه‌های داخلی و خارجی (آغاز اجرای اولین راه‌آهن افغانستان) به صورت تخصصی وارد اجرای عملیات‌های بتنی شده است.

سیلوهای بتنی پاژپیمان هیچ گونه نشستی نداشته است!

وی در گفتگو با خبرنگار نگاشته با بیان اینکه وجوه تمایز گروه پاژپیمان در میزان رضایت مشتریان و کارفرمایان است، تصریح کرد: سیاست کاری پاژپیمان بر اساس حکسب رضایت همیشگی مشتری است. همچنین محاسبه و طراحی هر سازه منحصر به همان پروژه و متناسب با موقعیت جغرافیایی و نوع خاک است. البته با توجه به عدم یکسانی قیمت در نقاط مختلف، همواره از اساتید متخصص در زمینه برآورد و تحلیل آزمایش خاک، طراحی و محاسبات سازه و اجرا بهره گرفته می‌شود. در همین راستا مفتخریم که بزرگترین سیلوهای ساخته شده در استان گلستان حاصل کارگروهی این متخصصان است که با وجود مقاومت کم خاک این مناطق وسابقه نشست سیلوهای کوچکتر، سیلوهای گروه ساختمانی پاژپیمان همچنان با اقتدار ایستاده وهیچ‌گونه نشستی نداشته است.

وی با اشاره به اینکه عموم پروژه‌های گروه پاژپیمان دارای تقدیرنامه از کارفرمایان است، گفت: ساخت سیلوی ده هزار تنی ذخیره گندم شرکت غله و سیلوی چهار کندوی آرد گالیکش، سیلوی ذخیره آرد مطیع شیروان با دارابودن شش و هشت کندوی خواب گندم به ارتفاع مخزن ۱۸ متر و طراحی و ساخت سیلوی ده هزار تنی شرکت غله استان گلستان از نمونه کارهای گروه پاژپیمان در حوزه سیلوسازی است.

مهندس بهنود در پیشنهادی فنی به سرمایه گذاران سیلو در کارخانجات آرد گفت: تاکید ویژه ما به سرمایه گذاران  استفاده از  نوار پلاستیکی واتر استاپ بین فنداسیون و بدنه سیلو است  چرا  که با توجه به تاثیر رطوبت بر فساد گندم در محل اتصال فنداسیون  بدنه، بهره گیری از واتر استاپ موجب عدم نشت و ورود آب به سیلو خواهد شد.

وی در پایان از مساعدت و همکاری آقایان بهنام بهمنیار، غفورجرجانی ازکارخانه آرد گالیکش، مهندس شمالی و مهندس خزینی از کارخانه آردمشتری، سهراب مطیع و  همچنین مهندس احمد و بابک مدنی به عنوان مدیران فعال و باتجربه در حوزه سیلوسازی تشکر و قدردانی کرد.

 

 

 

قبلی افسردگی فصلی و روش‏ هایی ساده برای مقابله با آن
بعدی اکستنسوگراف و فارینوگراف انقلابی نو در تولید آردهای تخصصی

بدون دیدگاه

پاسخ خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.