سیلوهای لیپ تا چه میزان برای سازه های ساحلی و بنادر تعبیه شده است؟

مدیر اجرایی و فنی شرکت سیلوسازان تهران پاسخ می دهد

شرکت سیلوسازان تهران از سال ۱۳۵۴ تاکنون موفق به اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه ساخت سیلوهای سیستم لیپ آلمان در بخش های دولتی وخصوصی و در حوزه کارخانجات آرد، کارخانجات تولید خوراک دام، طیور و آبزیان، بخش صنعت و معدن، تعاونی های روستایی و مجتمع های مکانیزه ذخیره سازی غلات در سراسر کشور نموده است. مدیران ارشد این شرکت اعتقاد دارند که در طی دوران فعالیت خود رضایت مندی کارفرمایان، فاکتور اصلی تبلیغات و معرفی پروژه های آتی بوده است، به گونه ای که ۸۰ درصد پروژه های اجرایی این شرکت معرفی مشتریان پیشین و یا دعوت به همکاری مجدد جهت اجرای طرح های توسعه ای بوده است.

مهندس خلیلی، مدیر اجرایی و فنی شرکت سیلوسازان تهران با بیان اینکه بهره مندی از سیستم لیپ تحول شگرفی در نحوه اتصال ورق های فولادی ایجاد کرده است، گفت: در این روش از سوراخ شدن، پیچ ومهره کردن وجوشکاری که باعث ضعف ورق ها می شود، پرهیز شده و ورق های نورد شده توسط دستگاه ها دوخت و پرس می شود.

وی در ادامه افزود: مقاومت زیاد در برابر زلزله و طوفان، سرعت بالا در ساخت و نصب سازه، آب بندی صد در صدی در برابر نفوذ رطوبت، انتخاب سایزها و قطر های مختلف توسط کارفرمایان و زیبایی شکل ظاهری از ویژگی های انحصاری سیلوهای لیپ است که هم اکنون در بیش از ۹۰ کشور دنیا ازجمله ایران اجرا می شود.

خلیلی در خصوص توانایی شرکت سیلوسازان تهران در اجرای پروژه های برای بندری، اذعان داشت: شرکت سیلوسازان تهران در طول ۴۳ سال فعالیت خود پروژه های متعددی در بنادر وسواحل اجرا نموده است که کی توان بخ اجرای ترمینال غلات شرکت اقیانوس آبی در بندر انزلی، کارخانه آرد شمالی گنبد کاووس، کارخانه تولید خوراک دام و طیور افضلی گرگان، کارخانه روغن کشی یگانه خزر بندر ترکمن، کارخانه آرد پاک بهشهر، کارخانه آرد تجارت رودسر اشاره کرد. گفتنی است، تاکنون هیچگونه شکایاتی مبنی بر ضعف سیستم یا مشکل در سازه گزارش نشده است که همین امر به واضح گویای میزان مقاومت و کیفیت بالای این سازه ها در شرایط جوی خاص بنادر و سواحل کشور است.

وی در رابطه با پروژه های در دست اجرای این شرکت، یادآور شد: فاز دوم شرکت تعاونی روستایی انقلاب شازند، پروژه ٢٠هزار تنی شرکت تعاونی روستایی خمین، پروژه ۵٠هزار تنی مجتمع سیلوهای مکانیزه غلات آرسس حسن آباد تهران و پروژه ۵٠هزار تنی خوشه زرین تبریز در مراحل طراحی، محاسبات و اجرای فندانسیون یا نصب تجهیزات جانبی و انتقال دهنده ها قرار دارند که مقرر است اغلب این پروژه ها در سال ۹۸ احداث شوند.

قبلی گفت و گویی با نمایندگان منتخب کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی تهران
بعدی برای پخت بیسکویت مطلوب از چه فرمولاسیونی استفاده کنیم؟

بدون دیدگاه

پاسخ خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.