کارخانه آرد تعاونی ۲۱۳ قصر شیرین با تکنولوژی گلفتو تجهیز خواهد شد

گذری بر فعالیت های شرکت دلفارد، نماینده گلفتو و فرامه در ایران

 

شرکت دلفارد پارسیان از سال ۲۰۱۵  فعالیت خود را به عنوان  نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت فرامه FRAME ایتالیا (سیلوهای فلزی ذخیره سازی غلات) و شرکت گلفتو سنگاتی ایتالیا (ماشین آلات کارخانجات آرد) در زمینه فروش، طراحی و مشاوره مهندسی و خدمات پس از فروش آغاز کرد. در این شماره از نشریه نگاشته به گفت و گو با مهندس همتیان، مدیرعامل شرکت دلفارد پارسیان پرداخته ایم تا به فعالیت های این شرکت در قالب نمایندگی تجهیزات آسیابانی گلفتو و سیلوی فلزی فرامه در ایران نگاهی بیندازیم.

 

تکنولوژی گلفتو پیشتاز در تجهیز کارخانجات آرد کشور

 

مدیرعامل شرکت دلفارد پارسیان در ابتدا در خصوص اعتبار تکنولوژی گلفتو سنگاتی ایتالیا، اذعان داشت: این برند تا کنون بیش از ۲۵  خط تولید آرد در کشورمان راه اندازی کرده است که می توان به نام کارخانجاتی نظیر آرد نادر تهران، آرد جرعه، آرد غنچه اصفهان، آرد آذر گندم گیلان، آرد شمس خراسان و غیره اشاره کرد.

وی در پاسخ به ارزیابی بازار در شرایط تحریم و تنگنای اقتصادی، خاطرنشان کرد: یکی از وجوه تمایز این شرکت با سایر برندهای حاضر در بازار ایران، اطمینان و گارانتی است که شرکت دلفارد پارسیان به واسطه حضور مداوم، وجود کارکنان و پرسنل متخصص و ماهر خود به مشتریان ارائه می دهد. در حال حاضر شرایط تحریم بر تقاضای بسیاری از مشتریان و کارخانجات آردی که نیازمند ارتقاء تکنولوژی یا احداث سیلو هستند، تاثیر می گذارد اما شرکت دلفارد به عنوان نماینده رسمی و قدرتمند گلفتو و فرامه در ایران این اطمینان را به کارخانجات می دهد که در سخت ترین شرایط نیز در راستای حمایت از مشتری در بازار حضور داشته و سرویس و خدمات کامل خود را از دفتر ایتالیا برای مشتریان خود درخواست می کند.

                            جدیدترین پروژه های گلفتو و فرامه در ایران

مدیرعامل شرکت دلفارد ضمن اعلام خبر تجهیز کارخانه آرد تعاونی ۲۱۳ قصر شیرین با تکنولوژی گلفتو، اعلام کرد: شرکت آرد تعاونی ۲۱۳ قصر شیرین که در زلزله اخیر کرمانشاه دچار آسیب فراوان در حوزه تکنولوژی شده بود؛ با عقد قرارداد با شرکت گلفتو برنامه تجهیز کارخانه را با قیمتی کاملا منصفانه و ویژه (به دلیل شرایط خاص زلرله) از سوی مدیریت ایتالیا منعقد نموده است و به زودی به مرحله نصب و تجهیز خواهد رسید.

همتیان همچنین به جدیدترین و یکی از مهمترین پروژه های شرکت سیلوی فرامه ایتالیا در ایران اشاره کرد و گفت: شرکت دلفارد موفق به عقد قرارداد ساخت سیلوی فلزی ۷۰ هزار تنی فلزی در کارخانه آرد خوشه فارس شده است با توجه به اعتبار این کارخانه در سطح کشور، قطعا پروژه سیلوی خوشه فارس یکی از درخشان ترین سوابق فرامه در ساخت سیلو خواهد بود.

 

گروه Pavan به مجموعه GEA پیوست

یکی از مهم ترین اتفاق های اخیر در عرصه بین الملل ملحق شدن گروه پاوان (PAVAN) به همراه زیر مجموعه خود شرکت گلفتو سنگاتی (Golfetto Sangati) به گروه صنعتی GEA است. مدیرعامل شرکت دلفارد پارسیان در این راستا گفت: این اتفاق مهم به منظور تحقق رشد و استراتژی توسعه ایجاد شده است تا بدین وسیله طیف وسیعی از فناوری ها، دانش و تجارب خود را در زمینه صنعت آسیابانی، اکستروژن ماکارونی، اسنکها، غلات صبحانه و همچنین بسته بندی وسعت یابد.

وی در ادامه افزود:  گروه Pavan هم اکنون با گردش مالی ۱۵ میلیون یورو و ۷۰۰ کارمند یکی از رهبران جهانی در طراحی و تطبیق تکنولوژی ها و خطوط یکپارچه محصولات برای مواد غذایی و غلات از طریق مدیریت مواد خام تا بسته بندی نهایی است. این گروه  با بیش از ۷۰ سال سابقه، یک مدل کسب و کار را مطابق با تمام الزامات بازار جهانی ارائه کرده است که پیوسته در حال دستیابی به اهداف بلند مدت خود است.

گردش مالی ۴.۵ میلیارد یورو برای یکی از پیشگامان صنعت غذا در عرصه جهانی

همتیان با اشاره به اینکه گروه GEA هم اکنون با ۱۷ هزار کارمند و درآمد بیش از ۴.۵ میلیارد یورو یکی از پیشگامان صنعت غذا در عرصه بین المللی است، گفت: این شرکت تمرکز خود را بر تکنولوژی و اجرای فرآیندهای پیچیده مواد غذایی در سراسر جهان معطوف نموده است. ۷۰ درصد از درآمد گروه GEA  از بخش های صنایع غذایی و نوشیدنی تامین می شود که همواره شاهد رشد پایدار و قابل توجهی در این زمینه در سراسر جهان بوده است.

گفتنی است، گروه GEA به منظور تداوم سیاست های مدیریتی و ادامه اهداف برجسته شرکت های Pavan و Golfetto Sangati مدیریت کل گروه را مورد تایید و حفظ نموده است.

مهندس همتیان در خاتمه اذعان داشت: ما معتقد هستیم که پیوستن شرکت Pavan و زیر مجموعه آن Golfetto Sangati به گروه GEA منجر به عملکرد موثرتر و بهتر خواهد شد، لذا باور داریم که این مشارکت نقطه عطفی برای استراتژی رشد و توسعه فعالیت های Pavan و Golfetto Sangati و با هدف توسعه بهترین تکنولوژی ها و ارائه بهترین خدمات و محصولات به مشتریان خواهد بود. 

 

قبلی چرا ابزارهای بورس برای رسیدگی به اعتراض کارخانجات آرد کارآمد نیست؟
بعدی طی سال های 2019 تا 2025 روند واردات گندم ایران افزایش خواهد یافت

بدون دیدگاه

پاسخ خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.